B32562J1335J000 EPCOS (TDK) CAP FILM 3.3UF 5% 100VDC 2DIP
Kondensaatorid
Tootja number:
B32562J1335J000
Kirjeldus:
CAP FILM 3.3UF 5% 100VDC 2DIP
Dielektriline materjal :
Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Juhtmete vahe :
0.591" (15.00mm)
Kõrgus – istuv (max) :
0.366" (9.30mm)
Mahtuvus :
3.3µF
Pakend/ümbris :
2-DIP
Pakendamine :
Bulk
Pinge nimiväärtus - DC :
100V
Pinge nimiväärtus – AC :
63V
Rakendused :
General Purpose
seeria :
SilverCap™ B32562
Suurus/Mõõdud :
0.650" L x 0.236" W (16.50mm x 6.00mm)
Tolerantsus :
±5%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 125°C