B32561J0225K000 EPCOS (TDK) CAP FILM 2.2UF 10% 63VDC 2DIP
Kondensaatorid
Tootja number:
B32561J0225K000
Kirjeldus:
CAP FILM 2.2UF 10% 63VDC 2DIP
Dielektriline materjal :
Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Juhtmete vahe :
0.394" (10.00mm)
Mahtuvus :
2.2µF
Pakend/ümbris :
2-DIP
Pakendamine :
Bulk
Pinge nimiväärtus - DC :
63V
Pinge nimiväärtus – AC :
40V
Rakendused :
General Purpose
seeria :
SilverCap™ B32561
Suurus/Mõõdud :
Tolerantsus :
±10%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 125°C