B32523Q8334J000 EPCOS (TDK) CAP FILM 0.33UF 5% 630VDC RADIAL
Kondensaatorid
Tootja number:
B32523Q8334J000
Kirjeldus:
CAP FILM 0.33UF 5% 630VDC RADIAL
Dielektriline materjal :
Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized
Juhtmete vahe :
0.886" (22.50mm)
Kõrgus – istuv (max) :
0.650" (16.50mm)
Mahtuvus :
0.33µF
Pakendamine :
Bulk
Pinge nimiväärtus - DC :
630V
Pinge nimiväärtus – AC :
200V
seeria :
B32523
Suurus/Mõõdud :
1.043" L x 0.413" W (26.50mm x 10.50mm)
Tolerantsus :
±5%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 125°C