B32522Q1335K289 EPCOS (TDK) CAP FILM 3.3UF 10% 100VDC RADIAL
Kondensaatorid
Tootja number:
B32522Q1335K289
Kirjeldus:
CAP FILM 3.3UF 10% 100VDC RADIAL
Dielektriline materjal :
Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Juhtmete vahe :
0.591" (15.00mm)
Kõrgus – istuv (max) :
0.689" (17.50mm)
Mahtuvus :
3.3µF
Pakendamine :
Tape & Box (TB)
Pinge nimiväärtus - DC :
100V
Pinge nimiväärtus – AC :
63V
seeria :
B32522
Suurus/Mõõdud :
0.709" L x 0.354" W (18.00mm x 9.00mm)
Tolerantsus :
±10%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 125°C