B32522D8104K189 EPCOS (TDK) CAP FILM 0.1UF 10% 630VDC RADIAL
Kondensaatorid
Tootja number:
B32522D8104K189
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
CAP FILM 0.1UF 10% 630VDC RADIAL
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Dielektriline materjal :
Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
Funktsioonid :
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.591" (15.00mm)
Kõrgus – istuv (max) :
0.492" (12.50mm)
Lõpetamine :
PC Pins
Mahtuvus :
0.1µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakend/ümbris :
Radial
Pakendamine :
Tape & Reel (TR)
Pinge nimiväärtus - DC :
630V
Pinge nimiväärtus – AC :
200V
Rakendused :
Automotive; EMI, RFI Suppression
seeria :
B32522
Suurus/Mõõdud :
0.709" L x 0.276" W (18.00mm x 7.00mm)
Tolerantsus :
±10%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 125°C