B32023A3473M189 EPCOS (TDK) CAP FILM 0.047UF 20% 300VAC RAD
Kondensaatorid
Tootja number:
B32023A3473M189
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
CAP FILM 0.047UF 20% 300VAC RAD
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Dielektriline materjal :
Polypropylene (PP), Metallized
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
Funktsioonid :
Hinnangud :
Y2
Juhtmete vahe :
0.886" (22.50mm)
Kõrgus – istuv (max) :
0.591" (15.00mm)
Lõpetamine :
PC Pins
Mahtuvus :
0.047µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakend/ümbris :
Radial
Pakendamine :
Tape & Reel (TR)
Pinge nimiväärtus - DC :
Pinge nimiväärtus – AC :
300V
Rakendused :
EMI, RFI Suppression
seeria :
B32023
Suurus/Mõõdud :
1.043" L x 0.236" W (26.50mm x 6.00mm)
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 110°C