8412NMLE ebm-papst Inc. DC TUBEAXIAL FAN
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
8412NMLE
Kirjeldus:
DC TUBEAXIAL FAN
Laagri tüüp :
Ball
Laius :
25.40mm
Müra :
21.0 dB(A)
Õhuvool :
26.5 CFM (0.742m³/min)
Pinge – nimiväärtus :
12VDC
RPM :
2050 RPM
seeria :
8400N
Suurus/Mõõdud :
Square - 80mm L x 80mm H
Töötemperatuur :
-4 ~ 185°F (-20 ~ 85°C)
Võimsus (vatti) :
600mW
Laos
62,004
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
8412NMLE Konkurentsivõimelised hinnad
8412NMLE Iseärasused
8412NMLE is produced by ebm-papst Inc., belongs to DC ventilaatorid.
8412NMLE Toote üksikasjad
8412NMLE – DC ventilaatorid disainitud puhvervõimendid ja toodetud ebm-papst Inc..
8412NMLE, mida pakub ebm-papst Inc., saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC 8412NMLE on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
8412NMLE Seotud märksõnad
Pakkumised: Kiire hinnapakkumise kontroll
Minimaalne tellimus: 1
 Sisaldab "8412" seeria tooteid