8412NGMLV ebm-papst Inc. FAN AXIAL 80X25.4MM 12VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
8412NGMLV
Kirjeldus:
FAN AXIAL 80X25.4MM 12VDC WIRE
Laagri tüüp :
Sintec
Laius :
25.40mm
Müra :
19.0 dB(A)
Õhuvool :
26.5 CFM (0.742m³/min)
Pinge – nimiväärtus :
12VDC
RPM :
2050 RPM
seeria :
8400NV
Suurus/Mõõdud :
Square - 80mm L x 80mm H
Töötemperatuur :
-4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C)
Võimsus (vatti) :
1.50W
Laos
42,408
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
8412NGMLV Konkurentsivõimelised hinnad
8412NGMLV Iseärasused
8412NGMLV is produced by ebm-papst Inc., belongs to DC ventilaatorid.
8412NGMLV Toote üksikasjad
8412NGMLV – DC ventilaatorid disainitud puhvervõimendid ja toodetud ebm-papst Inc..
8412NGMLV, mida pakub ebm-papst Inc., saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC 8412NGMLV on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
8412NGMLV Seotud märksõnad
Pakkumised: Kiire hinnapakkumise kontroll
Minimaalne tellimus: 1
 Sisaldab "8412" seeria tooteid