8412NGME ebm-papst Inc. FAN AXIAL 80X25.4MM 12VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
8412NGME
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN AXIAL 80X25.4MM 12VDC WIRE
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Heakskiidud :
CE, CSA, UL, VDE
Kaal :
0.209 lb (94.8g)
Laagri tüüp :
Sintec
Laius :
25.40mm
Lõpetamine :
2 Wire Leads
Müra :
26.0 dB(A)
Õhuvool :
34.1 CFM (0.955m³/min)
Osa olek :
Active
Pinge – nimiväärtus :
12VDC
RPM :
2600 RPM
seeria :
8400N
Sissepääsu kaitse :
Staatiline rõhk :
Suurus/Mõõdud :
Square - 80mm L x 80mm H
Töötemperatuur :
-4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C)
Ventilaatori tüüp :
Tubeaxial
Võimsus (vatti) :
1.40W
Laos
54,155
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
8412NGME Konkurentsivõimelised hinnad
8412NGME Iseärasused
8412NGME is produced by ebm-papst Inc., belongs to DC ventilaatorid.
8412NGME Toote üksikasjad
8412NGME – DC ventilaatorid disainitud puhvervõimendid ja toodetud ebm-papst Inc..
8412NGME, mida pakub ebm-papst Inc., saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC 8412NGME on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
8412NGME Seotud märksõnad
Pakkumised: Kiire hinnapakkumise kontroll
Minimaalne tellimus: 1
 Sisaldab "8412" seeria tooteid