4412FGML ebm-papst Inc. FAN AXIAL 119X25.4MM 12VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
4412FGML
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN AXIAL 119X25.4MM 12VDC WIRE
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Heakskiidud :
CE, CSA, UL, VDE
Kaal :
0.386 lb (175.09g)
Laagri tüüp :
Sintec
Laius :
25.40mm
Lõpetamine :
2 Wire Leads
Müra :
32.0 dB(A)
Õhuvool :
67.1 CFM (1.88m³/min)
Osa olek :
Active
Pinge – nimiväärtus :
12VDC
RPM :
1950 RPM
seeria :
4400F
Sissepääsu kaitse :
Staatiline rõhk :
Suurus/Mõõdud :
Square - 119mm L x 119mm H
Töötemperatuur :
-4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C)
Ventilaatori tüüp :
Tubeaxial
Võimsus (vatti) :
2.00W
Laos
16,827
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
4412FGML Konkurentsivõimelised hinnad
4412FGML Iseärasused
4412FGML is produced by ebm-papst Inc., belongs to DC ventilaatorid.
4412FGML Toote üksikasjad
4412FGML – DC ventilaatorid disainitud puhvervõimendid ja toodetud ebm-papst Inc..
4412FGML, mida pakub ebm-papst Inc., saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC 4412FGML on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
4412FGML Seotud märksõnad
Pakkumised: Kiire hinnapakkumise kontroll
Minimaalne tellimus: 1
 Sisaldab "4412" seeria tooteid