3412NGMV ebm-papst Inc. FAN AXIAL 92X25.4MM 12VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
3412NGMV
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN AXIAL 92X25.4MM 12VDC WIRE
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Heakskiidud :
CSA, UL, VDE
Kaal :
0.22 lb (99.79g)
Laagri tüüp :
Sintec
Laius :
25.40mm
Lõpetamine :
2 Wire Leads
Müra :
28.0 dB(A)
Õhuvool :
42.4 CFM (1.19m³/min)
Osa olek :
Active
Pinge – nimiväärtus :
12VDC
RPM :
2300 RPM
seeria :
3400N
Sissepääsu kaitse :
Staatiline rõhk :
Suurus/Mõõdud :
Square - 92mm L x 92mm H
Töötemperatuur :
-4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C)
Ventilaatori tüüp :
Tubeaxial
Võimsus (vatti) :
2.00W
Laos
14,918
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
3412NGMV Konkurentsivõimelised hinnad
3412NGMV Iseärasused
3412NGMV is produced by ebm-papst Inc., belongs to DC ventilaatorid.
3412NGMV Toote üksikasjad
3412NGMV – DC ventilaatorid disainitud puhvervõimendid ja toodetud ebm-papst Inc..
3412NGMV, mida pakub ebm-papst Inc., saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC 3412NGMV on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
3412NGMV Seotud märksõnad
Pakkumised: Kiire hinnapakkumise kontroll
Minimaalne tellimus: 1
 Sisaldab "3412" seeria tooteid