8340-G211-K3F5-A4H111-3A E-T-A CIR BRKR MAG 3A 240VAC 80VDC
Vooluahela kaitse
Tootja number:
8340-G211-K3F5-A4H111-3A
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
CIR BRKR MAG 3A 240VAC 80VDC
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Andmetabelid:
Kaitselüliti tüüp :
Magnetic
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Panel Mount
Pinge nimiväärtus - DC :
80V
Pinge nimiväärtus – AC :
240V
Poolakate arv :
1
Praegune reiting :
3A
seeria :
8340-G2
Täiturmehhanismi tüüp :
Push-Pull Plunger
Valgustus :
Valgustuspinge (nimi) :
Laos
18,674
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
8340-G211-K3F5-A4H111-3A Konkurentsivõimelised hinnad
8340-G211-K3F5-A4H111-3A Iseärasused
8340-G211-K3F5-A4H111-3A is produced by E-T-A, belongs to Kaitselülitid.
8340-G211-K3F5-A4H111-3A Toote üksikasjad
8340-G211-K3F5-A4H111-3A – Kaitselülitid disainitud puhvervõimendid ja toodetud E-T-A.
8340-G211-K3F5-A4H111-3A, mida pakub E-T-A, saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC 8340-G211-K3F5-A4H111-3A on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
8340-G211-K3F5-A4H111-3A Seotud märksõnad
8340-G211-K3F5-A4H111-3A Hind
8340-G211-K3F5-A4H111-3A Maalimine
8340-G211-K3F5-A4H111-3A Tihvtide pinge
Pakkumised: Kiire hinnapakkumise kontroll
Minimaalne tellimus: 1
 Sisaldab "8340" seeria tooteid