4120-G112-J2M1-K5S5ZG-0.5A E-T-A CIR BRKR THRM .5A
Vooluahela kaitse
Tootja number:
4120-G112-J2M1-K5S5ZG-0.5A
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
CIR BRKR THRM .5A
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Kaitselüliti tüüp :
Thermal
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Panel Mount
Pinge nimiväärtus - DC :
28V
Pinge nimiväärtus – AC :
115V
Poolakate arv :
1
Praegune reiting :
500mA
seeria :
4120
Täiturmehhanismi tüüp :
Push-Pull Plunger
Valgustus :
Valgustuspinge (nimi) :
Laos
48,011
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
4120-G112-J2M1-K5S5ZG-0.5A Konkurentsivõimelised hinnad
4120-G112-J2M1-K5S5ZG-0.5A Iseärasused
4120-G112-J2M1-K5S5ZG-0.5A is produced by E-T-A, belongs to Kaitselülitid.
4120-G112-J2M1-K5S5ZG-0.5A Toote üksikasjad
4120-G112-J2M1-K5S5ZG-0.5A – Kaitselülitid disainitud puhvervõimendid ja toodetud E-T-A.
4120-G112-J2M1-K5S5ZG-0.5A, mida pakub E-T-A, saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
4120-G112-J2M1-K5S5ZG-0.5A Seotud märksõnad
4120-G112-J2M1-K5S5ZG-0.5A Hind
4120-G112-J2M1-K5S5ZG-0.5A Maalimine
4120-G112-J2M1-K5S5ZG-0.5A Tihvtide pinge
Pakkumised: Kiire hinnapakkumise kontroll
Minimaalne tellimus: 1
 Sisaldab "4120" seeria tooteid