3131-AF1PT-000000-1Y2-20A E-T-A CIR BRKR THRM 20A 250VAC 32VDC
Vooluahela kaitse
Tootja number:
3131-AF1PT-000000-1Y2-20A
Kirjeldus:
CIR BRKR THRM 20A 250VAC 32VDC
Pinge nimiväärtus - DC :
32V
Pinge nimiväärtus – AC :
250V
Praegune reiting :
20A
Valgustus :
Yellow
Valgustuspinge (nimi) :
10V
Laos
15,635
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
3131-AF1PT-000000-1Y2-20A Konkurentsivõimelised hinnad
3131-AF1PT-000000-1Y2-20A Iseärasused
3131-AF1PT-000000-1Y2-20A is produced by E-T-A, belongs to Kaitselülitid.
3131-AF1PT-000000-1Y2-20A Toote üksikasjad
3131-AF1PT-000000-1Y2-20A – Kaitselülitid disainitud puhvervõimendid ja toodetud E-T-A.
3131-AF1PT-000000-1Y2-20A, mida pakub E-T-A, saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC 3131-AF1PT-000000-1Y2-20A on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
3131-AF1PT-000000-1Y2-20A Seotud märksõnad
3131-AF1PT-000000-1Y2-20A Hind
3131-AF1PT-000000-1Y2-20A Maalimine
3131-AF1PT-000000-1Y2-20A Tihvtide pinge
Pakkumised: Kiire hinnapakkumise kontroll
Minimaalne tellimus: 1
 Sisaldab "3131" seeria tooteid