3131-AF1PT-000000-1Y2-15A E-T-A CIR BRKR THRM 15A 250VAC 32VDC
Vooluahela kaitse
Tootja number:
3131-AF1PT-000000-1Y2-15A
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
CIR BRKR THRM 15A 250VAC 32VDC
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Kaitselüliti tüüp :
Thermal
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Panel Mount
Pinge nimiväärtus - DC :
32V
Pinge nimiväärtus – AC :
250V
Poolakate arv :
1
Praegune reiting :
15A
seeria :
3131
Täiturmehhanismi tüüp :
Not Included
Valgustus :
Yellow
Valgustuspinge (nimi) :
10V
Laos
22,729
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
3131-AF1PT-000000-1Y2-15A Konkurentsivõimelised hinnad
3131-AF1PT-000000-1Y2-15A Iseärasused
3131-AF1PT-000000-1Y2-15A is produced by E-T-A, belongs to Kaitselülitid.
3131-AF1PT-000000-1Y2-15A Toote üksikasjad
3131-AF1PT-000000-1Y2-15A – Kaitselülitid disainitud puhvervõimendid ja toodetud E-T-A.
3131-AF1PT-000000-1Y2-15A, mida pakub E-T-A, saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC 3131-AF1PT-000000-1Y2-15A on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
3131-AF1PT-000000-1Y2-15A Seotud märksõnad
3131-AF1PT-000000-1Y2-15A Hind
3131-AF1PT-000000-1Y2-15A Maalimine
3131-AF1PT-000000-1Y2-15A Tihvtide pinge
Pakkumised: Kiire hinnapakkumise kontroll
Minimaalne tellimus: 1
 Sisaldab "3131" seeria tooteid