3120-F52U-P7T1-W01F-2.5A E-T-A CIR BRKR THRM 2.5A 250VAC 50VDC
Vooluahela kaitse
Tootja number:
3120-F52U-P7T1-W01F-2.5A
Kirjeldus:
CIR BRKR THRM 2.5A 250VAC 50VDC
Pinge nimiväärtus - DC :
50V
Pinge nimiväärtus – AC :
250V
Praegune reiting :
2.5A
Laos
35,022
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
3120-F52U-P7T1-W01F-2.5A Konkurentsivõimelised hinnad
3120-F52U-P7T1-W01F-2.5A Iseärasused
3120-F52U-P7T1-W01F-2.5A is produced by E-T-A, belongs to Kaitselülitid.
3120-F52U-P7T1-W01F-2.5A Toote üksikasjad
3120-F52U-P7T1-W01F-2.5A – Kaitselülitid disainitud puhvervõimendid ja toodetud E-T-A.
3120-F52U-P7T1-W01F-2.5A, mida pakub E-T-A, saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC 3120-F52U-P7T1-W01F-2.5A on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
3120-F52U-P7T1-W01F-2.5A Seotud märksõnad
3120-F52U-P7T1-W01F-2.5A Hind
3120-F52U-P7T1-W01F-2.5A Maalimine
3120-F52U-P7T1-W01F-2.5A Tihvtide pinge
Pakkumised: Kiire hinnapakkumise kontroll
Minimaalne tellimus: 1
 Sisaldab "3120" seeria tooteid