3120-F524-P7T1-W01D-20A E-T-A CIR BRKR THRM 20A
Vooluahela kaitse
Tootja number:
3120-F524-P7T1-W01D-20A
Kirjeldus:
CIR BRKR THRM 20A
Pinge nimiväärtus - DC :
50V
Pinge nimiväärtus – AC :
240V
Poolakate arv :
2
Praegune reiting :
20A
Laos
47,159
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
3120-F524-P7T1-W01D-20A Konkurentsivõimelised hinnad
3120-F524-P7T1-W01D-20A Iseärasused
3120-F524-P7T1-W01D-20A is produced by E-T-A, belongs to Kaitselülitid.
3120-F524-P7T1-W01D-20A Toote üksikasjad
3120-F524-P7T1-W01D-20A – Kaitselülitid disainitud puhvervõimendid ja toodetud E-T-A.
3120-F524-P7T1-W01D-20A, mida pakub E-T-A, saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC 3120-F524-P7T1-W01D-20A on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
3120-F524-P7T1-W01D-20A Seotud märksõnad
3120-F524-P7T1-W01D-20A Hind
3120-F524-P7T1-W01D-20A Maalimine
3120-F524-P7T1-W01D-20A Tihvtide pinge
Pakkumised: Kiire hinnapakkumise kontroll
Minimaalne tellimus: 1
 Sisaldab "3120" seeria tooteid