3120-F513-P7T1-W19XG1-8A E-T-A CIR BRKR THRM 8A 250VAC 50VDC
Vooluahela kaitse
Tootja number:
3120-F513-P7T1-W19XG1-8A
Kirjeldus:
CIR BRKR THRM 8A 250VAC 50VDC
Pinge nimiväärtus - DC :
50V
Pinge nimiväärtus – AC :
250V
Poolakate arv :
1
Praegune reiting :
8A
Valgustus :
Green
Valgustuspinge (nimi) :
10V
Laos
26,168
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
3120-F513-P7T1-W19XG1-8A Konkurentsivõimelised hinnad
3120-F513-P7T1-W19XG1-8A Iseärasused
3120-F513-P7T1-W19XG1-8A is produced by E-T-A, belongs to Kaitselülitid.
3120-F513-P7T1-W19XG1-8A Toote üksikasjad
3120-F513-P7T1-W19XG1-8A – Kaitselülitid disainitud puhvervõimendid ja toodetud E-T-A.
3120-F513-P7T1-W19XG1-8A, mida pakub E-T-A, saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC 3120-F513-P7T1-W19XG1-8A on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
3120-F513-P7T1-W19XG1-8A Seotud märksõnad
3120-F513-P7T1-W19XG1-8A Hind
3120-F513-P7T1-W19XG1-8A Maalimine
3120-F513-P7T1-W19XG1-8A Tihvtide pinge
Pakkumised: Kiire hinnapakkumise kontroll
Minimaalne tellimus: 1
 Sisaldab "3120" seeria tooteid