3120-F324-P7T1-W02L-5A E-T-A CIR BRKR THRM 5A
Vooluahela kaitse
Tootja number:
3120-F324-P7T1-W02L-5A
Kirjeldus:
CIR BRKR THRM 5A
Pinge nimiväärtus - DC :
50V
Pinge nimiväärtus – AC :
240V
Praegune reiting :
5A
Laos
41,130
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
3120-F324-P7T1-W02L-5A Konkurentsivõimelised hinnad
3120-F324-P7T1-W02L-5A Iseärasused
3120-F324-P7T1-W02L-5A is produced by E-T-A, belongs to Kaitselülitid.
3120-F324-P7T1-W02L-5A Toote üksikasjad
3120-F324-P7T1-W02L-5A – Kaitselülitid disainitud puhvervõimendid ja toodetud E-T-A.
3120-F324-P7T1-W02L-5A, mida pakub E-T-A, saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC 3120-F324-P7T1-W02L-5A on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
3120-F324-P7T1-W02L-5A Seotud märksõnad
3120-F324-P7T1-W02L-5A Hind
3120-F324-P7T1-W02L-5A Maalimine
3120-F324-P7T1-W02L-5A Tihvtide pinge
Pakkumised: Kiire hinnapakkumise kontroll
Minimaalne tellimus: 1
 Sisaldab "3120" seeria tooteid