3120-F324-P7T1-W01A-10A E-T-A CIR BRKR THRM 10A 250VAC 50VDC
Vooluahela kaitse
Tootja number:
3120-F324-P7T1-W01A-10A
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
CIR BRKR THRM 10A 250VAC 50VDC
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Kaitselüliti tüüp :
Thermal
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Panel Mount
Pinge nimiväärtus - DC :
50V
Pinge nimiväärtus – AC :
250V
Poolakate arv :
2
Praegune reiting :
10A
seeria :
3120-F
Täiturmehhanismi tüüp :
Rocker
Valgustus :
Valgustuspinge (nimi) :
Laos
13,143
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
3120-F324-P7T1-W01A-10A Konkurentsivõimelised hinnad
3120-F324-P7T1-W01A-10A Iseärasused
3120-F324-P7T1-W01A-10A is produced by E-T-A, belongs to Kaitselülitid.
3120-F324-P7T1-W01A-10A Toote üksikasjad
3120-F324-P7T1-W01A-10A – Kaitselülitid disainitud puhvervõimendid ja toodetud E-T-A.
3120-F324-P7T1-W01A-10A, mida pakub E-T-A, saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC 3120-F324-P7T1-W01A-10A on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
3120-F324-P7T1-W01A-10A Seotud märksõnad
3120-F324-P7T1-W01A-10A Hind
3120-F324-P7T1-W01A-10A Maalimine
3120-F324-P7T1-W01A-10A Tihvtide pinge
Pakkumised: Kiire hinnapakkumise kontroll
Minimaalne tellimus: 1
 Sisaldab "3120" seeria tooteid