3120-F321-P7T1-W12GY3-15A E-T-A CIR BRKR THRM 15A 250VAC 50VDC
Vooluahela kaitse
Tootja number:
3120-F321-P7T1-W12GY3-15A
Kirjeldus:
CIR BRKR THRM 15A 250VAC 50VDC
Pinge nimiväärtus - DC :
50V
Pinge nimiväärtus – AC :
250V
Poolakate arv :
2
Praegune reiting :
15A
Täiturmehhanismi tüüp :
Rocker
Laos
50,357
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
3120-F321-P7T1-W12GY3-15A Konkurentsivõimelised hinnad
3120-F321-P7T1-W12GY3-15A Iseärasused
3120-F321-P7T1-W12GY3-15A is produced by E-T-A, belongs to Kaitselülitid.
3120-F321-P7T1-W12GY3-15A Toote üksikasjad
3120-F321-P7T1-W12GY3-15A – Kaitselülitid disainitud puhvervõimendid ja toodetud E-T-A.
3120-F321-P7T1-W12GY3-15A, mida pakub E-T-A, saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC 3120-F321-P7T1-W12GY3-15A on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
3120-F321-P7T1-W12GY3-15A Seotud märksõnad
3120-F321-P7T1-W12GY3-15A Hind
3120-F321-P7T1-W12GY3-15A Maalimine
3120-F321-P7T1-W12GY3-15A Tihvtide pinge
Pakkumised: Kiire hinnapakkumise kontroll
Minimaalne tellimus: 1
 Sisaldab "3120" seeria tooteid