3120-F311-P7T1-W14FR4-5A E-T-A CIR BRKR THRM 5A 250VAC 50VDC
Vooluahela kaitse
Tootja number:
3120-F311-P7T1-W14FR4-5A
Kirjeldus:
CIR BRKR THRM 5A 250VAC 50VDC
Pinge nimiväärtus - DC :
50V
Pinge nimiväärtus – AC :
250V
Poolakate arv :
1
Praegune reiting :
5A
Täiturmehhanismi tüüp :
Rocker
Valgustus :
Red
Valgustuspinge (nimi) :
185V
Laos
47,672
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
3120-F311-P7T1-W14FR4-5A Konkurentsivõimelised hinnad
3120-F311-P7T1-W14FR4-5A Iseärasused
3120-F311-P7T1-W14FR4-5A is produced by E-T-A, belongs to Kaitselülitid.
3120-F311-P7T1-W14FR4-5A Toote üksikasjad
3120-F311-P7T1-W14FR4-5A – Kaitselülitid disainitud puhvervõimendid ja toodetud E-T-A.
3120-F311-P7T1-W14FR4-5A, mida pakub E-T-A, saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC 3120-F311-P7T1-W14FR4-5A on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
3120-F311-P7T1-W14FR4-5A Seotud märksõnad
3120-F311-P7T1-W14FR4-5A Hind
3120-F311-P7T1-W14FR4-5A Maalimine
3120-F311-P7T1-W14FR4-5A Tihvtide pinge
Pakkumised: Kiire hinnapakkumise kontroll
Minimaalne tellimus: 1
 Sisaldab "3120" seeria tooteid