3120-F22F-N7T1-SGRXG4-6A E-T-A CIR BRKR THRM 6A
Vooluahela kaitse
Tootja number:
3120-F22F-N7T1-SGRXG4-6A
Kirjeldus:
CIR BRKR THRM 6A
Kaitselüliti tüüp :
Thermal
Pinge nimiväärtus - DC :
50V
Pinge nimiväärtus – AC :
240V
Poolakate arv :
2
Praegune reiting :
6A
Täiturmehhanismi tüüp :
Push to Reset
Valgustus :
Green/Red
Valgustuspinge (nimi) :
185V
Laos
53,735
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
3120-F22F-N7T1-SGRXG4-6A Konkurentsivõimelised hinnad
3120-F22F-N7T1-SGRXG4-6A Iseärasused
3120-F22F-N7T1-SGRXG4-6A is produced by E-T-A, belongs to Kaitselülitid.
3120-F22F-N7T1-SGRXG4-6A Toote üksikasjad
3120-F22F-N7T1-SGRXG4-6A – Kaitselülitid disainitud puhvervõimendid ja toodetud E-T-A.
3120-F22F-N7T1-SGRXG4-6A, mida pakub E-T-A, saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC 3120-F22F-N7T1-SGRXG4-6A on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
3120-F22F-N7T1-SGRXG4-6A Seotud märksõnad
3120-F22F-N7T1-SGRXG4-6A Hind
3120-F22F-N7T1-SGRXG4-6A Maalimine
3120-F22F-N7T1-SGRXG4-6A Tihvtide pinge
Pakkumised: Kiire hinnapakkumise kontroll
Minimaalne tellimus: 1
 Sisaldab "3120" seeria tooteid