3120-F22F-N7T1-SGRXG4-16A E-T-A CIR BRKR 16A 250VAC 50VDC
Vooluahela kaitse
Tootja number:
3120-F22F-N7T1-SGRXG4-16A
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
CIR BRKR 16A 250VAC 50VDC
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Kaitselüliti tüüp :
Thermal Magnetic
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Panel Mount
Pinge nimiväärtus - DC :
50V
Pinge nimiväärtus – AC :
250V
Poolakate arv :
2
Praegune reiting :
16A
seeria :
3120-F
Täiturmehhanismi tüüp :
Pushbutton
Valgustus :
Green/Red
Valgustuspinge (nimi) :
185V
Laos
22,340
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
3120-F22F-N7T1-SGRXG4-16A Konkurentsivõimelised hinnad
3120-F22F-N7T1-SGRXG4-16A Iseärasused
3120-F22F-N7T1-SGRXG4-16A is produced by E-T-A, belongs to Kaitselülitid.
3120-F22F-N7T1-SGRXG4-16A Toote üksikasjad
3120-F22F-N7T1-SGRXG4-16A – Kaitselülitid disainitud puhvervõimendid ja toodetud E-T-A.
3120-F22F-N7T1-SGRXG4-16A, mida pakub E-T-A, saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC 3120-F22F-N7T1-SGRXG4-16A on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
3120-F22F-N7T1-SGRXG4-16A Seotud märksõnad
3120-F22F-N7T1-SGRXG4-16A Hind
3120-F22F-N7T1-SGRXG4-16A Maalimine
3120-F22F-N7T1-SGRXG4-16A Tihvtide pinge
Pakkumised: Kiire hinnapakkumise kontroll
Minimaalne tellimus: 1
 Sisaldab "3120" seeria tooteid