2216-S110-P1F1-S111-A-6A E-T-A CIR BRK THRM-MAG 6A 240VAC/50VDC
Vooluahela kaitse
Tootja number:
2216-S110-P1F1-S111-A-6A
Kirjeldus:
CIR BRK THRM-MAG 6A 240VAC/50VDC
RoHs olek:
Kaitselüliti tüüp :
Thermal Magnetic
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Panel Mount
Pinge nimiväärtus - DC :
50V
Pinge nimiväärtus – AC :
240V
Poolakate arv :
1
Praegune reiting :
6A
seeria :
2216-S
Täiturmehhanismi tüüp :
Slide Switch
Valgustus :
None
Valgustuspinge (nimi) :
Laos
34,895
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
2216-S110-P1F1-S111-A-6A Konkurentsivõimelised hinnad
2216-S110-P1F1-S111-A-6A Iseärasused
2216-S110-P1F1-S111-A-6A is produced by E-T-A, belongs to Kaitselülitid.
2216-S110-P1F1-S111-A-6A Toote üksikasjad
2216-S110-P1F1-S111-A-6A – Kaitselülitid disainitud puhvervõimendid ja toodetud E-T-A.
2216-S110-P1F1-S111-A-6A, mida pakub E-T-A, saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC 2216-S110-P1F1-S111-A-6A on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
2216-S110-P1F1-S111-A-6A Seotud märksõnad
2216-S110-P1F1-S111-A-6A Hind
2216-S110-P1F1-S111-A-6A Maalimine
2216-S110-P1F1-S111-A-6A Tihvtide pinge
Pakkumised: Kiire hinnapakkumise kontroll
Minimaalne tellimus: 1
 Sisaldab "2216" seeria tooteid