2-5000-P10-2.5A E-T-A CIR BRKR THRM 2.5A 250VAC 50VDC
Vooluahela kaitse
Tootja number:
2-5000-P10-2.5A
Kirjeldus:
CIR BRKR THRM 2.5A 250VAC 50VDC
Pinge nimiväärtus - DC :
50V
Pinge nimiväärtus – AC :
250V
Praegune reiting :
2.5A