2-5000-P10-15A E-T-A CIR BRKR THRM 15A 250VAC 50VDC
Vooluahela kaitse
Tootja number:
2-5000-P10-15A
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
CIR BRKR THRM 15A 250VAC 50VDC
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Kaitselüliti tüüp :
Thermal
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Panel Mount
Pinge nimiväärtus - DC :
50V
Pinge nimiväärtus – AC :
250V
Poolakate arv :
1
Praegune reiting :
15A