157-P10-KF-25A E-T-A CIR BRKR THRM 25A 250VAC 50VDC
Vooluahela kaitse
Tootja number:
157-P10-KF-25A
Kirjeldus:
CIR BRKR THRM 25A 250VAC 50VDC
Pinge nimiväärtus - DC :
50V
Pinge nimiväärtus – AC :
250V
Praegune reiting :
25A