800AWSP9VS2QE E-Switch SWITCH PUSH SPST-NO 1A 120V
Lülitid
Tootja number:
800AWSP9VS2QE
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
SWITCH PUSH SPST-NO 1A 120V
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Ahel :
SPST-NO
Funktsioonid :
Epoxy Sealed Terminals
Lõpetamise stiil :
PC Pin
Lüliti funktsioon :
Off-Mom
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakendamine :
Bulk
Paneeli väljalõike mõõtmed :
Pinge nimiväärtus - DC :
Pinge nimiväärtus – AC :
120V
Praegune reiting :
1A (AC)
seeria :
800A
Sissepääsu kaitse :
IP67 - Dust Tight, Waterproof
Täiturmehhanismi tüüp :
Round, Plunger
Töötemperatuur :
-30°C ~ 85°C
Tüüp :
Standard
Valgustuse tüüp, värv :
Valgustuspinge (nimi) :
Värv - täiturmehhanism/kork :
Black
Laos
38,612
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
800AWSP9VS2QE Konkurentsivõimelised hinnad
800AWSP9VS2QE Iseärasused
800AWSP9VS2QE is produced by E-Switch, belongs to Nupplülitid.
800AWSP9VS2QE Toote üksikasjad
800AWSP9VS2QE – Nupplülitid disainitud puhvervõimendid ja toodetud E-Switch.
800AWSP9VS2QE, mida pakub E-Switch, saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC 800AWSP9VS2QE on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
800AWSP9VS2QE Seotud märksõnad
800AWSP9VS2QE Hind
800AWSP9VS2QE Maalimine
800AWSP9VS2QE Tihvtide pinge
Pakkumised: Kiire hinnapakkumise kontroll
Minimaalne tellimus: 1
 Sisaldab "800A" seeria tooteid