5511MYELX E-Switch SWITCH PUSH SPDT 0.3A 12V
Lülitid
Tootja number:
5511MYELX
Kirjeldus:
SWITCH PUSH SPDT 0.3A 12V
Pinge nimiväärtus - DC :
12V
Pinge nimiväärtus – AC :
Praegune reiting :
300mA (DC)
Töötemperatuur :
-25°C ~ 65°C
Värv - täiturmehhanism/kork :
Yellow
Laos
28,721
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
5511MYELX Konkurentsivõimelised hinnad
5511MYELX Iseärasused
5511MYELX is produced by E-Switch, belongs to Nupplülitid.
5511MYELX Toote üksikasjad
5511MYELX – Nupplülitid disainitud puhvervõimendid ja toodetud E-Switch.
5511MYELX, mida pakub E-Switch, saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC 5511MYELX on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
5511MYELX Seotud märksõnad
Pakkumised: Kiire hinnapakkumise kontroll
Minimaalne tellimus: 1
 Sisaldab "5511" seeria tooteid