5511MREDX E-Switch SWITCH PUSH SPDT 0.03A 12V
Lülitid
Tootja number:
5511MREDX
Kirjeldus:
SWITCH PUSH SPDT 0.03A 12V
Pinge nimiväärtus - DC :
12V
Pinge nimiväärtus – AC :
Praegune reiting :
300mA (DC)
Töötemperatuur :
-25°C ~ 65°C
Värv - täiturmehhanism/kork :
Red
Laos
34,035
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
5511MREDX Konkurentsivõimelised hinnad
5511MREDX Iseärasused
5511MREDX is produced by E-Switch, belongs to Nupplülitid.
5511MREDX Toote üksikasjad
5511MREDX – Nupplülitid disainitud puhvervõimendid ja toodetud E-Switch.
5511MREDX, mida pakub E-Switch, saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC 5511MREDX on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
5511MREDX Seotud märksõnad
Pakkumised: Kiire hinnapakkumise kontroll
Minimaalne tellimus: 1
 Sisaldab "5511" seeria tooteid