5511MGRNX E-Switch SWITCH PUSH SPDT 0.3A 12V
Lülitid
Tootja number:
5511MGRNX
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
SWITCH PUSH SPDT 0.3A 12V
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Ahel :
SPDT
Funktsioonid :
Lõpetamise stiil :
PC Pin
Lüliti funktsioon :
On-Mom
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakendamine :
Bulk
Paneeli väljalõike mõõtmed :
Pinge nimiväärtus - DC :
12V
Pinge nimiväärtus – AC :
Praegune reiting :
300mA (DC)
seeria :
5500
Sissepääsu kaitse :
Täiturmehhanismi tüüp :
Square, Button
Töötemperatuur :
-25°C ~ 65°C
Tüüp :
Keyswitch
Valgustuse tüüp, värv :
Valgustuspinge (nimi) :
Värv - täiturmehhanism/kork :
Green
Laos
32,368
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
5511MGRNX Konkurentsivõimelised hinnad
5511MGRNX Iseärasused
5511MGRNX is produced by E-Switch, belongs to Nupplülitid.
5511MGRNX Toote üksikasjad
5511MGRNX – Nupplülitid disainitud puhvervõimendid ja toodetud E-Switch.
5511MGRNX, mida pakub E-Switch, saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC 5511MGRNX on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
5511MGRNX Seotud märksõnad
Pakkumised: Kiire hinnapakkumise kontroll
Minimaalne tellimus: 1
 Sisaldab "5511" seeria tooteid