S24SE15001PDFA Delta Electronics DC/DC CONVERTER 15V 1.33A 6DIP
Toiteallikad
Tootja number:
S24SE15001PDFA
Tootekategooria:
Kirjeldus:
DC/DC CONVERTER 15V 1.33A 6DIP
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Remote On/Off, UVLO
Juhtimisfunktsioonid :
Enable, Active High
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakend/ümbris :
6-DIP Module
Pakendamine :
Tube
Pinge – isolatsioon :
1.6kV
Pinge – sisend (max) :
36V
Pinge – sisend (min) :
9V
Pinge – väljund 1 :
15V
Pinge – väljund 2 :
Pinge – väljund 3 :
Pinge – väljund 4 :
Praegune – väljund (maksimaalne) :
1.33A
Rakendused :
ITE (Commercial)
seeria :
S24SE
Suurus/Mõõdud :
1.00" L x 1.00" W x 0.40" H (25.4mm x 25.4mm x 10.2mm)
Tarnija seadmepakett :
Tõhusus :
88%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 85°C
Tüüp :
Isolated Module
Väljundite arv :
1
Võimsus (vatti) :
20W