MDS-300APB48 AA Delta Electronics AC/DC CONVERTER 48V 240W
Toiteallikad - välised / sisemised (pardavälised)
Tootja number:
MDS-300APB48 AA
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
AC/DC CONVERTER 48V 240W
RoHs olek:
Andmetabelid:
Funktsioonid :
PFC, Remote On/Off, Remote Sense, Standby Output, Universal Input
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Chassis Mount
Pinge – isolatsioon :
4kV
Pinge – sisend :
90 ~ 264 VAC
Pinge – väljund 1 :
48V
Pinge – väljund 2 :
Pinge – väljund 3 :
Pinge – väljund 4 :
Praegune – väljund (maksimaalne) :
5A
Rakendused :
ITE (Commercial), Medical
seeria :
MDS
Suurus/Mõõdud :
5.00" L x 3.00" W x 1.40" H (127.0mm x 76.2mm x 35.6mm)
Tõhusus :
93.5%
Töötemperatuur :
-10°C ~ 70°C (With Derating)
Tüüp :
Open Frame
Väljundite arv :
1
Võimsus (vatti) :
240W (300W Forced Air)