E36SC12009NRFA Delta Electronics DC/DC CONVERTER 108W 12V 9A
Toiteallikad
Tootja number:
E36SC12009NRFA
Tootekategooria:
Kirjeldus:
DC/DC CONVERTER 108W 12V 9A
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, UVLO
Juhtimisfunktsioonid :
Enable, Active Low
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakend/ümbris :
8-DIP Module, 1/8 Brick
Pakendamine :
Tray
Pinge – isolatsioon :
1.5kV
Pinge – sisend (max) :
75V
Pinge – sisend (min) :
18V
Pinge – väljund 1 :
12V
Pinge – väljund 2 :
Pinge – väljund 3 :
Pinge – väljund 4 :
Praegune – väljund (maksimaalne) :
9A
Rakendused :
ITE (Commercial)
seeria :
Delphi E36SC
Suurus/Mõõdud :
2.30" L x 0.90" W x 0.43" H (58.4mm x 22.9mm x 10.9mm)
Tarnija seadmepakett :
Tõhusus :
92%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 85°C
Tüüp :
Isolated Module
Väljundite arv :
1
Võimsus (vatti) :
108W