DRP024V480W1BA Delta Electronics AC/DC CONVERTER 24V 480W
Toiteallikad - välised / sisemised (pardavälised)
Tootja number:
DRP024V480W1BA
Tootekategooria:
Kirjeldus:
AC/DC CONVERTER 24V 480W
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Adjustable Output, DC Input Capable, IP20, Load Sharing, PFC, Universal Input
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
DIN Rail
Pinge – isolatsioon :
4kV
Pinge – sisend :
85 ~ 264 VAC
Pinge – väljund 1 :
24V
Pinge – väljund 2 :
Pinge – väljund 3 :
Pinge – väljund 4 :
Praegune – väljund (maksimaalne) :
20A
Rakendused :
ITE (Commercial)
seeria :
CliQ II
Suurus/Mõõdud :
5.76" L x 4.67" W x 4.76" H (144.0mm x 118.6mm x 121.0mm)
Tõhusus :
92%
Töötemperatuur :
-25°C ~ 75°C (With Derating)
Tüüp :
Enclosed
Väljundite arv :
1
Võimsus (vatti) :
480W