DRP024V060W3BN Delta Electronics AC/DC CONVERTER 24V 60W
Toiteallikad - välised / sisemised (pardavälised)
Tootja number:
DRP024V060W3BN
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
AC/DC CONVERTER 24V 60W
RoHs olek:
Andmetabelid:
Funktsioonid :
Adjustable Output, DC Input Capable, IP20, Load Sharing, PFC, Universal Input
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
DIN Rail
Pinge – isolatsioon :
4kV
Pinge – sisend :
320 ~ 600 VAC (3PH)
Pinge – väljund 1 :
24V
Pinge – väljund 2 :
Pinge – väljund 3 :
Pinge – väljund 4 :
Praegune – väljund (maksimaalne) :
2.5A
Rakendused :
ITE (Commercial)
seeria :
CliQ II
Suurus/Mõõdud :
4.62" L x 1.97" W x 4.76" H (117.3mm x 50.0mm x 121.0mm)
Tõhusus :
86%
Töötemperatuur :
-25°C ~ 80°C (With Derating)
Tüüp :
Enclosed, Conformal Coated
Väljundite arv :
1
Võimsus (vatti) :
60W