STK14D88-NF45 Cypress Semiconductor Corp IC NVSRAM 256KBIT 45NS 32SOIC

Integraallülitused (IC-d)     
Tootja number:
STK14D88-NF45
Tootekategooria:
Kirjeldus:
IC NVSRAM 256KBIT 45NS 32SOIC
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Juurdepääsu aeg :
45ns
Kella sagedus :
-
Mälu liides :
Parallel
Mälu suurus :
256Kb (32K x 8)
Mälu tüüp :
Non-Volatile
Mälu vorming :
NVSRAM
Osa olek :
Obsolete
Paigaldustüüp :
Surface Mount
Pakend/ümbris :
32-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Pakendamine :
Tube
Pinge – toide :
2.7 V ~ 3.6 V
seeria :
-
Tarnija seadmepakett :
32-SOIC
Tehnoloogia :
NVSRAM (Non-Volatile SRAM)
Töötemperatuur :
0°C ~ 70°C (TA)
Tsükli aja kirjutamine – sõna, leht :
45ns
Laos
59,243
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
 

STK14D88-NF45 Konkurentsivõimelised hinnad

ChipIcil on ainulaadne tarneallikas. Pakume oma klientidele STK14D88-NF45 konkurentsivõimelise hinnaga. Saate nautida meie parimat teenust, ostes ChipIc STK14D88-NF45. Parima hinna saamiseks saidil STK14D88-NF45 võtke meiega ühendust. Hinnapakkumise saamiseks klõpsake
 

STK14D88-NF45 Iseärasused

STK14D88-NF45 is produced by Cypress Semiconductor Corp, belongs to Mälu.
  

STK14D88-NF45 Toote üksikasjad

:
STK14D88-NF45 – Mälu disainitud puhvervõimendid ja toodetud Cypress Semiconductor Corp.
STK14D88-NF45, mida pakub Cypress Semiconductor Corp, saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC STK14D88-NF45 on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
Kui te ei leia otsitavat osa, võtke meiega ühendust lisateavet, näiteks varude arvu andmetabelis STK14D88-NF45 (PDF), hind STK14D88-NF45, Pinout STK14D88-NF45, manuaal STK14D88-NF45 Ja STK14D88-NF45 asenduslahendus.
  

STK14D88-NF45 FAQ

:
1. What is the maximum operating temperature for the STK14D88-NF45 semiconductor?
The maximum operating temperature for the STK14D88-NF45 semiconductor is 125°C.

2. What is the typical input voltage range for this semiconductor?
The typical input voltage range for the STK14D88-NF45 semiconductor is 3V to 5.5V.

3. Can you provide the typical output current for this semiconductor?
The typical output current for the STK14D88-NF45 semiconductor is 500mA.

4. What is the package type for the STK14D88-NF45 semiconductor?
The STK14D88-NF45 semiconductor comes in a QFN-45 package type.

5. Is there any specific thermal management required for this semiconductor?
Yes, proper thermal management is recommended to ensure optimal performance and reliability of the STK14D88-NF45 semiconductor.

6. What is the typical power dissipation for this semiconductor?
The typical power dissipation for the STK14D88-NF45 semiconductor is 625mW.

7. Can you provide the typical operating frequency range for this semiconductor?
The typical operating frequency range for the STK14D88-NF45 semiconductor is 100kHz to 1MHz.

8. Are there any special considerations for PCB layout when using this semiconductor?
Careful attention to PCB layout is important to minimize noise and ensure proper functionality of the STK14D88-NF45 semiconductor.

9. What are the key features that distinguish the STK14D88-NF45 semiconductor?
Key features of the STK14D88-NF45 semiconductor include low dropout voltage, high output current, and thermal shutdown protection.

10. Can you recommend any specific application notes or reference designs for this semiconductor?
Yes, there are application notes and reference designs available from the manufacturer to assist with the design and implementation of the STK14D88-NF45 semiconductor.
  

STK14D88-NF45 Seotud märksõnad

:
STK14D88-NF45 Hind
STK14D88-NF45 Maalimine
STK14D88-NF45 Tihvtide pinge

Pakkumised: Kiire hinnapakkumise kontroll

Minimaalne tellimus: 1

Täitke kõik nõutud väljad ja klõpsake "Esita" ning me võtame teiega e-posti teel ühendust 12 tunni jooksul. meili teel. Kui teil on küsimusi, jätke sõnum või e-kiri. Saatke e-kiri aadressile mlccchips@gmail.com ja me vastame niipea kui võimalik.

 Sisaldab "STK1" seeria tooteid