CYD36S36V18-200BBXC Cypress Semiconductor Corp IC SRAM 36MBIT 200MHZ 256FBGA
Integraallülitused (IC-d)
Tootja number:
CYD36S36V18-200BBXC
Kirjeldus:
IC SRAM 36MBIT 200MHZ 256FBGA
Juurdepääsu aeg :
3.3ns
Kella sagedus :
200MHz
Mälu suurus :
36Mb (1M x 36)
Pinge – toide :
1.42 V ~ 1.58 V, 1.7 V ~ 1.9 V
Töötemperatuur :
0°C ~ 70°C (TA)