CYD36S36V18-167BBXI Cypress Semiconductor Corp IC SRAM 36MBIT 167MHZ 256FBGA
Integraallülitused (IC-d)
Tootja number:
CYD36S36V18-167BBXI
Kirjeldus:
IC SRAM 36MBIT 167MHZ 256FBGA
Juurdepääsu aeg :
4ns
Kella sagedus :
167MHz
Mälu suurus :
36Mb (1M x 36)
Pinge – toide :
1.42 V ~ 1.58 V, 1.7 V ~ 1.9 V
Töötemperatuur :
-40°C ~ 85°C (TA)