CYD18S72V18-200BBXC Cypress Semiconductor Corp IC SRAM 18MBIT 200MHZ 256FBGA
Integraallülitused (IC-d)
Tootja number:
CYD18S72V18-200BBXC
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
IC SRAM 18MBIT 200MHZ 256FBGA
RoHs olek:
Andmetabelid:
Juurdepääsu aeg :
3.3ns
Kella sagedus :
200MHz
Mälu liides :
Parallel
Mälu suurus :
18Mb (256K x 72)
Mälu tüüp :
Volatile
Mälu vorming :
SRAM
Osa olek :
Obsolete
Paigaldustüüp :
Surface Mount
Pakend/ümbris :
256-LBGA
Pakendamine :
Tray
Pinge – toide :
1.42 V ~ 1.58 V, 1.7 V ~ 1.9 V
seeria :
Tarnija seadmepakett :
256-FBGA (17x17)
Tehnoloogia :
SRAM - Dual Port, Synchronous
Töötemperatuur :
0°C ~ 70°C (TA)
Tsükli aja kirjutamine – sõna, leht :
Laos
21,892
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
CYD18S72V18-200BBXC Konkurentsivõimelised hinnad
Hinnapakkumise saamiseks klõpsake
CYD18S72V18-200BBXC Iseärasused
CYD18S72V18-200BBXC is produced by Cypress Semiconductor Corp, belongs to Mälu.
CYD18S72V18-200BBXC Toote üksikasjad
CYD18S72V18-200BBXC – Mälu disainitud puhvervõimendid ja toodetud Cypress Semiconductor Corp.
CYD18S72V18-200BBXC, mida pakub Cypress Semiconductor Corp, saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC CYD18S72V18-200BBXC on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
CYD18S72V18-200BBXC FAQ
1. What is the maximum operating frequency of CYD18S72V18-200BBXC?
The maximum operating frequency of CYD18S72V18-200BBXC is 200 MHz.
2. What is the typical power consumption of CYD18S72V18-200BBXC?
The typical power consumption of CYD18S72V18-200BBXC is 1.8V, 200mA.
3. What is the input voltage range for CYD18S72V18-200BBXC?
The input voltage range for CYD18S72V18-200BBXC is 1.65V to 1.95V.
4. What is the package type of CYD18S72V18-200BBXC?
CYD18S72V18-200BBXC comes in a BGA (Ball Grid Array) package type.
5. What is the operating temperature range of CYD18S72V18-200BBXC?
The operating temperature range of CYD18S72V18-200BBXC is -40°C to 85°C.
6. What is the output current capability of CYD18S72V18-200BBXC?
The output current capability of CYD18S72V18-200BBXC is 200mA.
7. What is the standby current of CYD18S72V18-200BBXC?
The standby current of CYD18S72V18-200BBXC is less than 10μA.
8. What is the typical propagation delay of CYD18S72V18-200BBXC?
The typical propagation delay of CYD18S72V18-200BBXC is 2.5ns.
9. What is the input capacitance of CYD18S72V18-200BBXC?
The input capacitance of CYD18S72V18-200BBXC is 5pF.
10. What is the output voltage range of CYD18S72V18-200BBXC?
The output voltage range of CYD18S72V18-200BBXC is 0V to 1.8V.