CYD18S72V18-167BBXC Cypress Semiconductor Corp IC SRAM 18MBIT 167MHZ 256FBGA
Integraallülitused (IC-d)
Tootja number:
CYD18S72V18-167BBXC
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
IC SRAM 18MBIT 167MHZ 256FBGA
RoHs olek:
Andmetabelid:
Juurdepääsu aeg :
4ns
Kella sagedus :
167MHz
Mälu liides :
Parallel
Mälu suurus :
18Mb (256K x 72)
Mälu tüüp :
Volatile
Mälu vorming :
SRAM
Osa olek :
Obsolete
Paigaldustüüp :
Surface Mount
Pakend/ümbris :
256-LBGA
Pakendamine :
Tray
Pinge – toide :
1.42 V ~ 1.58 V, 1.7 V ~ 1.9 V
seeria :
Tarnija seadmepakett :
256-FBGA (17x17)
Tehnoloogia :
SRAM - Dual Port, Synchronous
Töötemperatuur :
0°C ~ 70°C (TA)