CYD09S72V18-200BBXC Cypress Semiconductor Corp IC SRAM 9MBIT 200MHZ 256FBGA
Integraallülitused (IC-d)
Tootja number:
CYD09S72V18-200BBXC
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
IC SRAM 9MBIT 200MHZ 256FBGA
RoHs olek:
Andmetabelid:
Juurdepääsu aeg :
3.3ns
Kella sagedus :
200MHz
Mälu liides :
Parallel
Mälu suurus :
9Mb (128K x 72)
Mälu tüüp :
Volatile
Mälu vorming :
SRAM
Osa olek :
Obsolete
Paigaldustüüp :
Surface Mount
Pakend/ümbris :
256-LBGA
Pakendamine :
Tray
Pinge – toide :
1.42 V ~ 1.58 V, 1.7 V ~ 1.9 V
seeria :
Tarnija seadmepakett :
256-FBGA (17x17)
Tehnoloogia :
SRAM - Dual Port, Synchronous
Töötemperatuur :
0°C ~ 70°C (TA)
Tsükli aja kirjutamine – sõna, leht :
Laos
47,039
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
CYD09S72V18-200BBXC Konkurentsivõimelised hinnad
Hinnapakkumise saamiseks klõpsake
CYD09S72V18-200BBXC Iseärasused
CYD09S72V18-200BBXC is produced by Cypress Semiconductor Corp, belongs to Mälu.
CYD09S72V18-200BBXC Toote üksikasjad
CYD09S72V18-200BBXC – Mälu disainitud puhvervõimendid ja toodetud Cypress Semiconductor Corp.
CYD09S72V18-200BBXC, mida pakub Cypress Semiconductor Corp, saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC CYD09S72V18-200BBXC on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
CYD09S72V18-200BBXC FAQ
1. What is the maximum operating temperature of CYD09S72V18-200BBXC?
The maximum operating temperature of CYD09S72V18-200BBXC is 125°C.
2. What is the typical output voltage range of CYD09S72V18-200BBXC?
The typical output voltage range of CYD09S72V18-200BBXC is 0.8V to 1.8V.
3. What is the input voltage range for CYD09S72V18-200BBXC?
The input voltage range for CYD09S72V18-200BBXC is 4.5V to 14V.
4. Can CYD09S72V18-200BBXC operate in a parallel configuration?
Yes, CYD09S72V18-200BBXC can operate in a parallel configuration for higher power applications.
5. What is the efficiency of CYD09S72V18-200BBXC at full load?
The efficiency of CYD09S72V18-200BBXC at full load is typically 92%.
6. Does CYD09S72V18-200BBXC have overcurrent protection?
Yes, CYD09S72V18-200BBXC is equipped with overcurrent protection for enhanced safety.
7. What is the typical switching frequency of CYD09S72V18-200BBXC?
The typical switching frequency of CYD09S72V18-200BBXC is 1.2MHz.
8. Is CYD09S72V18-200BBXC suitable for automotive applications?
9. Can CYD09S72V18-200BBXC be used in industrial temperature environments?
Yes, CYD09S72V18-200BBXC is designed to operate reliably in industrial temperature environments.
10. What is the package type of CYD09S72V18-200BBXC?
CYD09S72V18-200BBXC is available in a compact BGA package for space-constrained applications.