CYD09S72V18-167BBXC Cypress Semiconductor Corp IC SRAM 9MBIT 167MHZ 256FBGA
Integraallülitused (IC-d)
Tootja number:
CYD09S72V18-167BBXC
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
IC SRAM 9MBIT 167MHZ 256FBGA
RoHs olek:
Andmetabelid:
Juurdepääsu aeg :
4ns
Kella sagedus :
167MHz
Mälu liides :
Parallel
Mälu suurus :
9Mb (128K x 72)
Mälu tüüp :
Volatile
Mälu vorming :
SRAM
Osa olek :
Last Time Buy
Paigaldustüüp :
Surface Mount
Pakend/ümbris :
256-LBGA
Pakendamine :
Tray
Pinge – toide :
1.42 V ~ 1.58 V, 1.7 V ~ 1.9 V
seeria :
Tarnija seadmepakett :
256-FBGA (17x17)
Tehnoloogia :
SRAM - Dual Port, Synchronous
Töötemperatuur :
0°C ~ 70°C (TA)
Tsükli aja kirjutamine – sõna, leht :
Laos
35,537
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
CYD09S72V18-167BBXC Konkurentsivõimelised hinnad
Hinnapakkumise saamiseks klõpsake
CYD09S72V18-167BBXC Iseärasused
CYD09S72V18-167BBXC is produced by Cypress Semiconductor Corp, belongs to Mälu.
CYD09S72V18-167BBXC Toote üksikasjad
CYD09S72V18-167BBXC – Mälu disainitud puhvervõimendid ja toodetud Cypress Semiconductor Corp.
CYD09S72V18-167BBXC, mida pakub Cypress Semiconductor Corp, saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC CYD09S72V18-167BBXC on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
CYD09S72V18-167BBXC FAQ
1. What is the maximum operating temperature for CYD09S72V18-167BBXC?
The maximum operating temperature for CYD09S72V18-167BBXC is 125°C.
2. What is the typical input voltage range for CYD09S72V18-167BBXC?
The typical input voltage range for CYD09S72V18-167BBXC is 4.5V to 5.5V.
3. What is the output current capability of CYD09S72V18-167BBXC?
The output current capability of CYD09S72V18-167BBXC is 18A.
4. Can CYD09S72V18-167BBXC operate in a parallel configuration for higher current capability?
5. What is the typical efficiency of CYD09S72V18-167BBXC at full load?
The typical efficiency of CYD09S72V18-167BBXC at full load is 95%.
6. Does CYD09S72V18-167BBXC have overcurrent protection?
Yes, CYD09S72V18-167BBXC is equipped with overcurrent protection.
7. What is the typical switching frequency of CYD09S72V18-167BBXC?
The typical switching frequency of CYD09S72V18-167BBXC is 500kHz.
8. Is CYD09S72V18-167BBXC suitable for automotive applications?
Yes, CYD09S72V18-167BBXC is suitable for automotive applications.
9. What type of package does CYD09S72V18-167BBXC come in?
CYD09S72V18-167BBXC comes in a BGA package.
10. Does CYD09S72V18-167BBXC require an external heat sink for thermal management?
Yes, CYD09S72V18-167BBXC requires an external heat sink for effective thermal management.