CY7C1525V18-250BZXC Cypress Semiconductor Corp IC SRAM 72MBIT 250MHZ 165FBGA
Integraallülitused (IC-d)
Tootja number:
CY7C1525V18-250BZXC
Kirjeldus:
IC SRAM 72MBIT 250MHZ 165FBGA
Kella sagedus :
250MHz
Mälu suurus :
72Mb (8M x 9)
Pakend/ümbris :
165-LBGA
Pakendamine :
Tray
Pinge – toide :
1.7 V ~ 1.9 V
seeria :
Tarnija seadmepakett :
165-FBGA (13x15)
Tehnoloogia :
SRAM - Synchronous, QDR II
Töötemperatuur :
0°C ~ 70°C (TA)