CY7C1472V33-167AXIT Cypress Semiconductor Corp IC SRAM 72MBIT 167MHZ 100LQFP
Integraallülitused (IC-d)
Tootja number:
CY7C1472V33-167AXIT
Tootekategooria:
Kirjeldus:
IC SRAM 72MBIT 167MHZ 100LQFP
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Juurdepääsu aeg :
3.4ns
Kella sagedus :
167MHz
Mälu liides :
Parallel
Mälu suurus :
72Mb (4M x 18)
Mälu tüüp :
Volatile
Mälu vorming :
SRAM
Osa olek :
Obsolete
Paigaldustüüp :
Surface Mount
Pakend/ümbris :
100-LQFP
Pakendamine :
Tape & Reel (TR)
Pinge – toide :
3.135 V ~ 3.6 V
seeria :
NoBL™
Tarnija seadmepakett :
100-TQFP (14x20)
Tehnoloogia :
SRAM - Synchronous
Töötemperatuur :
-40°C ~ 85°C (TA)
Tsükli aja kirjutamine – sõna, leht :
Laos
46,482
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
CY7C1472V33-167AXIT Konkurentsivõimelised hinnad
CY7C1472V33-167AXIT Iseärasused
CY7C1472V33-167AXIT is produced by Cypress Semiconductor Corp, belongs to Mälu.
CY7C1472V33-167AXIT Toote üksikasjad
CY7C1472V33-167AXIT – Mälu disainitud puhvervõimendid ja toodetud Cypress Semiconductor Corp.
CY7C1472V33-167AXIT, mida pakub Cypress Semiconductor Corp, saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC CY7C1472V33-167AXIT on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
CY7C1472V33-167AXIT FAQ
1. What is the operating voltage range of CY7C1472V33-167AXIT?
The operating voltage range of CY7C1472V33-167AXIT is 1.65V to 1.95V.
2. What is the maximum clock frequency supported by CY7C1472V33-167AXIT?
CY7C1472V33-167AXIT supports a maximum clock frequency of 167MHz.
3. Can CY7C1472V33-167AXIT operate in industrial temperature ranges?
Yes, CY7C1472V33-167AXIT is designed to operate in industrial temperature ranges from -40°C to 85°C.