CY7C1470V33-200AXCT Cypress Semiconductor Corp IC SRAM 72MBIT 200MHZ 100LQFP
Integraallülitused (IC-d)
Tootja number:
CY7C1470V33-200AXCT
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
IC SRAM 72MBIT 200MHZ 100LQFP
RoHs olek:
Andmetabelid:
Juurdepääsu aeg :
3ns
Kella sagedus :
200MHz
Mälu liides :
Parallel
Mälu suurus :
72Mb (2M x 36)
Mälu tüüp :
Volatile
Mälu vorming :
SRAM
Osa olek :
Obsolete
Paigaldustüüp :
Surface Mount
Pakend/ümbris :
100-LQFP
Pakendamine :
Tape & Reel (TR)
Pinge – toide :
3.135 V ~ 3.6 V
seeria :
NoBL™
Tarnija seadmepakett :
100-TQFP (14x20)
Tehnoloogia :
SRAM - Synchronous
Töötemperatuur :
0°C ~ 70°C (TA)
Tsükli aja kirjutamine – sõna, leht :
Laos
56,441
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
CY7C1470V33-200AXCT Konkurentsivõimelised hinnad
Hinnapakkumise saamiseks klõpsake
CY7C1470V33-200AXCT Iseärasused
CY7C1470V33-200AXCT is produced by Cypress Semiconductor Corp, belongs to Mälu.
CY7C1470V33-200AXCT Toote üksikasjad
CY7C1470V33-200AXCT – Mälu disainitud puhvervõimendid ja toodetud Cypress Semiconductor Corp.
CY7C1470V33-200AXCT, mida pakub Cypress Semiconductor Corp, saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC CY7C1470V33-200AXCT on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
CY7C1470V33-200AXCT FAQ
1. What is the operating voltage range of CY7C1470V33-200AXCT?
The operating voltage range of CY7C1470V33-200AXCT is 2.375V to 2.625V.
2. What is the maximum clock frequency supported by CY7C1470V33-200AXCT?
CY7C1470V33-200AXCT supports a maximum clock frequency of 200MHz.
3. Can CY7C1470V33-200AXCT operate in industrial temperature ranges?
Yes, CY7C1470V33-200AXCT is designed to operate in industrial temperature ranges from -40°C to 85°C.
4. What is the typical standby current consumption of CY7C1470V33-200AXCT?
The typical standby current consumption of CY7C1470V33-200AXCT is 1μA.
5. Does CY7C1470V33-200AXCT support burst read and write operations?
Yes, CY7C1470V33-200AXCT supports burst read and write operations for efficient data transfer.
6. What type of memory architecture does CY7C1470V33-200AXCT use?
CY7C1470V33-200AXCT uses a synchronous pipeline architecture for high-speed operation.
7. Is CY7C1470V33-200AXCT compatible with 3.3V I/O systems?
Yes, CY7C1470V33-200AXCT is compatible with 3.3V I/O systems, making it versatile for various applications.
8. What are the available package options for CY7C1470V33-200AXCT?
CY7C1470V33-200AXCT is available in a 100-pin TQFP package for easy integration into designs.
9. Can CY7C1470V33-200AXCT support on-die termination (ODT) for improved signal integrity?
10. What tools are available for designing with CY7C1470V33-200AXCT?