CY62148VNLL-70SXI Cypress Semiconductor Corp IC SRAM 4MBIT 70NS 32SOIC

Integraallülitused (IC-d)     
Tootja number:
CY62148VNLL-70SXI
Tootekategooria:
Kirjeldus:
IC SRAM 4MBIT 70NS 32SOIC
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Juurdepääsu aeg :
70ns
Kella sagedus :
-
Mälu liides :
Parallel
Mälu suurus :
4Mb (512K x 8)
Mälu tüüp :
Volatile
Mälu vorming :
SRAM
Osa olek :
Obsolete
Paigaldustüüp :
Surface Mount
Pakend/ümbris :
32-SOIC (0.445", 11.30mm Width)
Pakendamine :
Tube
Pinge – toide :
2.7 V ~ 3.6 V
seeria :
MoBL®
Tarnija seadmepakett :
32-SOIC
Tehnoloogia :
SRAM - Asynchronous
Töötemperatuur :
-40°C ~ 85°C (TA)
Tsükli aja kirjutamine – sõna, leht :
70ns
Laos
25,255
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
 

CY62148VNLL-70SXI Konkurentsivõimelised hinnad

ChipIcil on ainulaadne tarneallikas. Pakume oma klientidele CY62148VNLL-70SXI konkurentsivõimelise hinnaga. Saate nautida meie parimat teenust, ostes ChipIc CY62148VNLL-70SXI. Parima hinna saamiseks saidil CY62148VNLL-70SXI võtke meiega ühendust. Hinnapakkumise saamiseks klõpsake
 

CY62148VNLL-70SXI Iseärasused

CY62148VNLL-70SXI is produced by Cypress Semiconductor Corp, belongs to Mälu.
  

CY62148VNLL-70SXI Toote üksikasjad

:
CY62148VNLL-70SXI – Mälu disainitud puhvervõimendid ja toodetud Cypress Semiconductor Corp.
CY62148VNLL-70SXI, mida pakub Cypress Semiconductor Corp, saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC CY62148VNLL-70SXI on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
Kui te ei leia otsitavat osa, võtke meiega ühendust lisateavet, näiteks varude arvu andmetabelis CY62148VNLL-70SXI (PDF), hind CY62148VNLL-70SXI, Pinout CY62148VNLL-70SXI, manuaal CY62148VNLL-70SXI Ja CY62148VNLL-70SXI asenduslahendus.
  

CY62148VNLL-70SXI FAQ

:
1. What is the operating voltage range of CY62148VNLL-70SXI?

The operating voltage range of CY62148VNLL-70SXI is 2.2V to 3.6V.

2. What is the maximum clock frequency supported by CY62148VNLL-70SXI?

CY62148VNLL-70SXI supports a maximum clock frequency of 70MHz.

3. Can CY62148VNLL-70SXI operate in a low-power mode?

Yes, CY62148VNLL-70SXI can operate in a low-power mode, making it suitable for power-sensitive applications.

4. What is the typical standby current consumption of CY62148VNLL-70SXI?

The typical standby current consumption of CY62148VNLL-70SXI is 1μA.

5. Does CY62148VNLL-70SXI support burst read and write operations?

Yes, CY62148VNLL-70SXI supports burst read and write operations for efficient data transfer.

6. What is the maximum operating temperature range of CY62148VNLL-70SXI?

CY62148VNLL-70SXI has a maximum operating temperature range of -40°C to 85°C.

7. Is CY62148VNLL-70SXI compatible with industrial-grade applications?

Yes, CY62148VNLL-70SXI is designed to be compatible with industrial-grade applications, offering reliability in harsh environments.

8. Can CY62148VNLL-70SXI interface with standard microcontrollers?

CY62148VNLL-70SXI can easily interface with standard microcontrollers, simplifying integration into existing systems.

9. What are the available package options for CY62148VNLL-70SXI?

CY62148VNLL-70SXI is available in a compact 48-ball VFBGA package, offering space-saving benefits for designs.

10. Does CY62148VNLL-70SXI have built-in power management features?

Yes, CY62148VNLL-70SXI incorporates built-in power management features to optimize energy efficiency and extend battery life.

I hope this information is helpful.
  

CY62148VNLL-70SXI Seotud märksõnad

:
CY62148VNLL-70SXI Hind
CY62148VNLL-70SXI Maalimine
CY62148VNLL-70SXI Tihvtide pinge

Pakkumised: Kiire hinnapakkumise kontroll

Minimaalne tellimus: 1

Täitke kõik nõutud väljad ja klõpsake "Esita" ning me võtame teiega e-posti teel ühendust 12 tunni jooksul. meili teel. Kui teil on küsimusi, jätke sõnum või e-kiri. Saatke e-kiri aadressile mlccchips@gmail.com ja me vastame niipea kui võimalik.

 Sisaldab "CY62" seeria tooteid