CY62136VNLL-70ZSXA Cypress Semiconductor Corp IC SRAM 2MBIT 70NS 44TSOP
Integraallülitused (IC-d)
Tootja number:
CY62136VNLL-70ZSXA
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
IC SRAM 2MBIT 70NS 44TSOP
RoHs olek:
Andmetabelid:
Juurdepääsu aeg :
70ns
Kella sagedus :
Mälu liides :
Parallel
Mälu suurus :
2Mb (128K x 16)
Mälu tüüp :
Volatile
Mälu vorming :
SRAM
Osa olek :
Obsolete
Paigaldustüüp :
Surface Mount
Pakend/ümbris :
44-TSOP (0.400", 10.16mm Width)
Pakendamine :
Tray
Pinge – toide :
2.7 V ~ 3.6 V
seeria :
MoBL®
Tarnija seadmepakett :
44-TSOP II
Tehnoloogia :
SRAM - Asynchronous
Töötemperatuur :
-40°C ~ 85°C (TA)
Tsükli aja kirjutamine – sõna, leht :
70ns
Laos
36,246
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
CY62136VNLL-70ZSXA Konkurentsivõimelised hinnad
Hinnapakkumise saamiseks klõpsake
CY62136VNLL-70ZSXA Iseärasused
CY62136VNLL-70ZSXA is produced by Cypress Semiconductor Corp, belongs to Mälu.
CY62136VNLL-70ZSXA Toote üksikasjad
CY62136VNLL-70ZSXA – Mälu disainitud puhvervõimendid ja toodetud Cypress Semiconductor Corp.
CY62136VNLL-70ZSXA, mida pakub Cypress Semiconductor Corp, saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC CY62136VNLL-70ZSXA on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
CY62136VNLL-70ZSXA FAQ
1. What is the operating voltage range of CY62136VNLL-70ZSXA?
The operating voltage range of CY62136VNLL-70ZSXA is 1.65V to 3.6V.
2. What is the maximum clock frequency supported by CY62136VNLL-70ZSXA?
CY62136VNLL-70ZSXA supports a maximum clock frequency of 70MHz.
3. Can CY62136VNLL-70ZSXA operate in standby mode?
Yes, CY62136VNLL-70ZSXA can operate in standby mode with a typical standby current of 1μA.
4. What is the typical access time of CY62136VNLL-70ZSXA?
The typical access time of CY62136VNLL-70ZSXA is 55ns.
5. Does CY62136VNLL-70ZSXA support burst read and write operations?
Yes, CY62136VNLL-70ZSXA supports burst read and write operations for efficient data transfer.
6. What is the maximum operating temperature range for CY62136VNLL-70ZSXA?
The maximum operating temperature range for CY62136VNLL-70ZSXA is -40°C to 85°C.
7. Is CY62136VNLL-70ZSXA RoHS compliant?
Yes, CY62136VNLL-70ZSXA is RoHS compliant, ensuring environmental friendliness.
8. Can CY62136VNLL-70ZSXA be used in battery-powered applications?
9. What is the package type of CY62136VNLL-70ZSXA?
CY62136VNLL-70ZSXA is available in a compact 48-ball VFBGA package for space-constrained designs.
10. Does CY62136VNLL-70ZSXA have built-in power-saving features?