CY62127DV30L-55BVXE Cypress Semiconductor Corp IC SRAM 1MBIT 55NS 48VFBGA
Integraallülitused (IC-d)
Tootja number:
CY62127DV30L-55BVXE
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
IC SRAM 1MBIT 55NS 48VFBGA
RoHs olek:
Andmetabelid:
Juurdepääsu aeg :
55ns
Kella sagedus :
Mälu liides :
Parallel
Mälu suurus :
1Mb (64K x 16)
Mälu tüüp :
Volatile
Mälu vorming :
SRAM
Osa olek :
Obsolete
Paigaldustüüp :
Surface Mount
Pakend/ümbris :
48-VFBGA
Pakendamine :
Tray
Pinge – toide :
2.2 V ~ 3.6 V
seeria :
MoBL®
Tarnija seadmepakett :
48-VFBGA (6x8)
Tehnoloogia :
SRAM - Asynchronous
Töötemperatuur :
-40°C ~ 125°C (TA)
Tsükli aja kirjutamine – sõna, leht :
55ns
Laos
59,121
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
CY62127DV30L-55BVXE Konkurentsivõimelised hinnad
Hinnapakkumise saamiseks klõpsake
CY62127DV30L-55BVXE Iseärasused
CY62127DV30L-55BVXE is produced by Cypress Semiconductor Corp, belongs to Mälu.
CY62127DV30L-55BVXE Toote üksikasjad
CY62127DV30L-55BVXE – Mälu disainitud puhvervõimendid ja toodetud Cypress Semiconductor Corp.
CY62127DV30L-55BVXE, mida pakub Cypress Semiconductor Corp, saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC CY62127DV30L-55BVXE on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
CY62127DV30L-55BVXE FAQ
1. What is the operating voltage range of CY62127DV30L-55BVXE?
The operating voltage range of CY62127DV30L-55BVXE is 2.7V to 3.6V.
2. What is the maximum clock frequency supported by CY62127DV30L-55BVXE?
CY62127DV30L-55BVXE supports a maximum clock frequency of 55MHz.
3. Can CY62127DV30L-55BVXE operate in industrial temperature ranges?
Yes, CY62127DV30L-55BVXE can operate in industrial temperature ranges from -40°C to 85°C.
4. What is the typical standby current consumption of CY62127DV30L-55BVXE?
The typical standby current consumption of CY62127DV30L-55BVXE is 1μA.
5. Does CY62127DV30L-55BVXE support power-down mode?
Yes, CY62127DV30L-55BVXE supports power-down mode to minimize power consumption when not in use.
6. What is the maximum data retention period of CY62127DV30L-55BVXE?
CY62127DV30L-55BVXE has a maximum data retention period of 20 years.
7. Is CY62127DV30L-55BVXE compatible with SPI interface?
Yes, CY62127DV30L-55BVXE is compatible with SPI interface for easy integration into various systems.
8. Can CY62127DV30L-55BVXE be used in battery-powered applications?
9. What is the package type of CY62127DV30L-55BVXE?
CY62127DV30L-55BVXE is available in a compact 8-pin VFBGA package for space-constrained designs.
10. Does CY62127DV30L-55BVXE have built-in write protection features?